אודות רז עצמון

למה רז עצמון?
כי היינו בדיוק איפה שאתה נמצא. מנסה לגרום לכולם והכל לעבוד לקראת אותה מטרה. אנחנו יודעים מה צריך כי אנחנו חיים את זה ונושמים את זה כל יום. יש לנו את הידע הטכני, אבל חשוב מכך – אנחנו יודעים לעצב סיפורים על מוצרים, שירותים ומותגים.

ברגע שיש לך סיפור נהדר באמת, יש לך משהו ייחודי לומר שאף אחד מהמתחרים שלך לא יכול לטעון. מצאת את הקול איתו כל הצוות שלך יכול לדבר. זה הרגע שמצאת את הצפון האמיתי שלך.

הפוקוס שלנו
במהלך השנים גילינו שהלקוחות שלנו יספרו לנו כל מה שאנחנו צריכים לדעת על מה שהופך את העסק שלהם לגדול. הם יודעים מדוע לקוחות קונים מהם ומה גורם להם להצליח. הם רק צריכים עזרה קטנה לנסח את זה לפורמט הנכון. אנחנו לא מצפים מהלקוחות שלנו להיות מומחים באתרי אינטרנט, מדיה חברתית, מסעות פרסום או אופטימיזציה למנועי חיפוש – זו הסיבה שהם מגיעים אלינו. במקום זאת, אנו עוזרים להם להבין כיצד אנו יכולים להתאים את מה שהופך אותם למעולים למשהו שיכול להרחיב את טווח ההגעה שלהם ולעזור להם לצמוח.

שׁוּתָפוּת

אנחנו סוכנות בוטיק לשיווק דיגיטלי המתמקדת במספר קטן של לקוחות איכותיים. זאת מסיבה אחת פשוטה – אנחנו מדברים איתם כל הזמן. אנו מבינים שההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו. לעזור לך עוזר לנו.

אִסטרָטֶגִיָה

הצרכים של כל עסק הם ייחודיים. אנו עובדים איתך כדי לגבש אסטרטגיה כדי להבין מי הלקוח שלך וכיצד לתקשר איתו. אנו יוצרים אסטרטגיה אותנטית, מגובשת ומותאמת אישית כדי לעזור לך להתחרות בשוק צפוף.

יְצִירָתִי

תדמית היא הכל. אנו מייצרים עבודה יצירתית מהממת שמספרת סיפור ללקוח שלך. כאשר לקוחות מבינים כיצד מתקשרים אליכם יכולים להגדיר מי הם, יש להם סיבה משכנעת לקנות (וסביר להניח שהם מוכנים לשלם מחיר גבוה יותר).

ביצוע

רעיונות גדולים זה לא מספיק.
נדרשת עבודה רבה כדי להגשים חלום. לכן יש לנו תהליך תכנון וניהול פרויקט מדהים. זה מבטיח שנוכל לעקוב אחר מי אחראי לכל משימה ומתי היא תסופק.