אם אתה רוצה להשתמש ב-SEO כדי לקבל יותר תנועה אורגנית לאתר שלך, המקום להתחיל איתו הוא מילות מפתח. מילות מפתח הן הבסיס לכל אסטרטגיית אופטימיזציה למנועי חיפוש. אם תבחר באלה הנכונים, מנועי החיפוש ישלחו את התנועה ישר פנימה, אבל אם תבחר באלה הלא נכונים, ייתכן שאתה מנסה לדרג עבור שאילתות חיפוש עם קהל לא רלוונטי או מילים וביטויים שייקח שנים להגיע לדף אחת מתוצאות החיפוש, או מילות מפתח עם נפח חיפוש אפס.

היום אנחנו הולכים לדבר על איך לעשות מחקר מילות מפתח שמביא תנועה רלוונטית לאתר שלך כדי ליצור ליד או מכירה. אני קליס לנדרום. אני מייסד שותף ב-True North Social, שם סוכנות שיווק דיגיטלית שבסיסה בלוס אנג’לס, קליפורניה. ואנחנו כאן כדי לעזור לך ללמוד איך לשווק את העסק שלך באינטרנט.

אם אתה רוצה לעשות את זה עם מנועי חיפוש, מילות מפתח הן המקום להתחיל. מחקר מילות מפתח הוא הלב והנשמה של קידום אתרים, ובגלל זה, יש הרבה מה להבין על מילות מפתח. אז אנחנו מחלקים את זה לסדרה בת שלושה חלקים כדי שנוכל באמת לפרק את הדברים:

בסרטון הזה, אנחנו הולכים לדבר על מהן מילות מפתח ומהן הסוגים השונים, כדי שתדע באמת על מה אתה מסתכל.
בחלק 2, אנחנו הולכים לדבר על איך ליצור רשימה גדולה של מילות מפתח שעשויות להיות מועמדות פוטנציאליות, ונעבור על כמה טכניקות ממשיות כדי לעזור לך לנסות ולמצוא כמה מונחים רלוונטיים.
ובחלק 3, נדבר על איך לצמצם את הרשימה הזו למספר בר-פעולה של מילות מפתח ספציפיות שרלוונטיות לאתר שלך, לנישה שלך, לענף שלך, קנה המידה של נפח החיפוש החודשי, קושי של מילות מפתח והיכן אתה נמצאים במשחק. זה חיוני כדי לקבוע עבור אילו מילות מפתח חשוב לדרג.
כל אלו הן הטכניקות האמיתיות שבהן אנו משתמשים כאן הן True North Social, ואנחנו הולכים לחלוק אותן איתך. עכשיו בואו נתחיל את זה נכון ונדבר על מהן מילות מפתח. למה בדיוק אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים מילות מפתח?

באופן אישי, אני אוהב לקרוא להם למונחי חיפוש או לשאילתות חיפוש, כי זה עוזר לי לזכור שאני רוצה לדרג את הדפים שלי עבור דברים עם נפח חיפוש חודשי בפועל, ושאנשים לא נוטים לחפש מילה אחת בכל פעם. במקום זאת, הם נוטים לחפש מונחים כמו אוכל תאילנדי או ביטויים כמו אוכל תאילנדי בקרבתי. זו עשויה להיות שאלה חשובה מאוד, ממש סביב ארוחת הצהריים ושאלות כמו איך אני מכין פאד תאי?

אני יודע שאני אשם. כמעט כל מי שאני מכיר משתמש גם במילות מפתח ומונחי חיפוש זה בזה. נלך הלוך ושוב. בעיקרון, הם מתכוונים בדיוק לאותו דבר. מילות מפתח או מה שמישהו מקליד בפועל בחיפוש בגוגל כדי למצוא את מה שהוא מחפש. ממשיכים הלאה, בואו נדבר על סוגי מילות המפתח שאנחנו הולכים להסתכל עליהם! שירותי דרך לרכב

כאשר אנו חושבים כיצד לבחור מילות מפתח וביטויים SEO, עלינו להתחיל במחשבה על סוגי מילות המפתח והביטויים שאנו יכולים לשקול. ניתן לחלק את מילות המפתח לשני סוגים בסיסיים, ואני הרכבתי את הגרפיקה הקטנה הזו, שבתקווה תעזור להבהיר.

הסוג הראשון הוא מילות מפתח רחבות שהן בדרך כלל די מעורפלות, אולי מילה אחת או שתיים לכל היותר, ואז יש מילות מפתח עם זנב ארוך שהן בדרך כלל ספציפיות יותר. אלו בדרך כלל כמה מילים, או ביטוי, או שאלה. הן מילות מפתח רחבות והן מילות מפתח עם זנב ארוך ניתן לפרק מעט יותר לפי כוונה, שהיא אינפורמטיבית לעומת מסחרית.

אז אם נסתכל על כמה דוגמאות, בואו נחשוב על ניסיון למכור מכוניות. מילות מפתח רחבות הן בדרך כלל קצרות. אולי מילה אחת או שתיים ומילות מפתח אינפורמטיביות מיועדות לאנשים שחוקרים. הם רוצים לדעת קצת יותר על נושא מסוים, ובמקרה הזה, הם רוצים מידע רחב, אז הם עשויים לחפש משהו כמו מכוניות.

כוונת חיפוש של מילות מפתח מסחריות קשורה לקנייה, כך שמילות מפתח מסחריות רחבות עשויות להיות משהו כמו קניית מכוניות או מכוניות למכירה. באופן כללי, למילות מפתח רחבות יש הרבה נפח חיפוש חודשי והן תחרותיות מאוד. אם נסתכל על תוצאות החיפוש של “מכוניות”, נוכל לראות שנפח החיפוש במונח זה הוא 60,500. אבל סוג זה של חיפוש מיועד בדרך כלל למישהו שעדיין לא יודע בדיוק מה הוא רוצה לקנות, או אולי בכלל לא רציני לגבי קנייה.

אז אלא אם כן יש לך המון מבחר כמו Carvana או CarMax, אשר נושאים הרבה סוגים שונים של מכוניות, זה ידרוש הרבה עבודה, ואולי לא תקבל לקוח רציני, או שאתה עלול למצוא מישהו שמחפש משהו שאתה לא מוכרים בכלל. למילות מפתח עם זנב ארוך, לעומת זאת, יהיה נפח חיפוש קטן בהרבה, אך יכולות להיות מותאמות הרבה יותר וקל יותר להתחרות עליהן. מילות מפתח אינפורמטיביות עם זנב ארוך עשויות להיות משהו כמו מהי הסדאן הבטוחה ביותר? זו שאלה לגבי תכונה ספציפית של סוג ספציפי של מכונית.

ייתכן שלאדם הזה יש כוונת רכישה, אבל עדיין יש בראש משפך המכירות, וברור שהוא עורך מחקר בשלב זה. וייתכן שהם לא יהיו מוכנים לקנות במשך זמן מה. מילות מפתח מסחריות עם זנב ארוך, לעומת זאת, מצביעות על מישהו שמחפש לרכוש טויוטה קאמרי לוס אנג’לס 2019, למשל, אם מישהו מחפש סוג ספציפי של מכונית לשנה ספציפית במיקום ספציפי. אם זה היה רק ​​מותג הרכב והשנה, ייתכן שהם מחפשים מידע מכני. אבל כשאתה מצמיד את זה למיקום, סביר מאוד שמישהו ירצה לרכוש את המותג והדגם של השנה באזור שלו.

ומכיוון שיש רק כל כך הרבה מהמכוניות האלה זמינות בכל יום נתון, השגת רישום לדירוג זה הוא למעשה די קל כי לא יכולה להיות יותר מדי תחרות מטבעה. אז רק רציתי להגיד מזל טוב. כעת אתה יודע את היסודות של מילות מפתח, וכתוצאה מכך, אתה כנראה יודע יותר על SEO מאשר 95% מהאנשים על כדור הארץ. אלה הם יסודות, הם קצת יבשים, אבל הם חשובים ביותר כדי להבין מה אנחנו מנסים להשיג כאן.

בסרטון הבא שלנו, נעבור על כמה טכניקות לביצוע מחקר מילות מפתח ולבנות רשימה גדולה של פוטנציאל של מילות מפתח. בסרטון השלישי שלנו, נדבר על אסטרטגיות לצמצום הרשימה הגדולה הזו לכמה מילות מפתח שאתה באמת רוצה ללכת אחריהם. שוב, שמי קליס לנדרום מ-Turner Social. אל תשכח ללחוץ על כפתורי הלייק והרשמה. אז אני אחפש אותך בסרטון הבא!