רז עצמון רשתות חברתיות : אינסטגרם בוחנת אפשרות חדשה שתעזור למותגים לגלות UGC רלוונטי באפליקציה, שאותה הם יכולים לשתף כדוגמאות כדי לקדם טוב יותר את המוצרים שלהם בזרם.

הודעת רז עצמון רשתות חברתיות של אינסטגרם
כפי שניתן לראות בדוגמה זו, ששיתפה יולנד היינס בלינקדאין, אינסטגרם מנחה כעת חלק ממנהלי חנויות ‘להוסיף תוכן שנוצר על ידי משתמשים’ לרשימות המוצרים שלהם כדי לעודד עוד יותר קונים פוטנציאליים.

כאשר אתה מקיש על ההנחיה, המערכת של אינסטגרם תדגיש פוסטים באינסטגרם שהעסק שלך תויג בהם, שאותם תוכל לשייך לרישומי המוצרים שלך.

לפי IG:

“כאשר משתמש מתייג מותג בפוסט, למותג הזה תהיה את היכולת לבקש הרשאה להציג את המוצרים שלו בפוסט הזה. סביר להניח שמשתמשים שמתייגים את העסק שלך יעריכו שהמותג שלך ירצה להציג את המוצרים שלו בתוכן שלהם. זה גם יאפשר לתוכן שלהם להופיע בחללים בבעלות המותג, כמו של המוצר או החנות שלך באינסטגרם”.

עסקים יוכלו לבקש תיוג ישיר בתוך כל פוסט שבו הם הוזכרו, למעט חשבונות פרטיים, אם יש מספר מוצרים מתויגים בפוסט, או אם המשתמש ביטל בקשות הרשאה.

זו יכולה להיות דרך קלה להשיג יותר רז עצמון רשתות חברתיות ולהרחיב את הנוכחות של המותג שלך בפלטפורמה. ועבור עסקים שרואים הרבה תגים, זה יכול להיות גורם משמעותי במאמצי הקידום שלך.

ל-UGC יכולה להיות השפעה גדולה על התנהגות הרכישה, מכיוון שאנשים נוטים יותר לסמוך על החוויות של אנשים אחרים, בניגוד לקמפיינים שיווקיים מלוטשים. ועם כמות ההונאות והמודעות המטעות באינטרנט, היא משרתת מטרה חשובה עוד יותר, על ידי חיזוק לגיטימציה ואמון בדרך אחרת.

זה יכול להיות שווה לחקור – ההנחיות החדשות מופיעות למנהלי חשבונות מותג נבחרים באינסטגרם.